OGŁOSZENIE

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kłobucku zaprasza na „Warsztaty dla rodziców”.
Realizujemy cykl spotkań dla rodziców w roku szkolnym 2022/2023 poprzez platformę ZOOM. Poświęcamy jest obszarom, które wymagają szczególnej uwagi i wsparcia.
Tematem najbliższego spotkania będzie „Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice” i poprowadzi je psycholog mgr Karolina Juszkiewicz. Spotkanie adresowane jest dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM w dniu 14 kwietnia 2023 roku o godz. 16.30 .
Link do warsztatów został umieszczony na stronie PPP-P w Kłobucku ( http://ppppklobuck.pl/) .
Prosimy o udostępnienie powyższej informacji rodzicom.
Małgorzata Orzeł
dyrektor
Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
w Kłobucku

SZANOWNI RODZICE

W zakładce REKRUTACJA znajdują się informacje odnośnie zapisu dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zapisu dzieci oraz z dokumentami, które należy złożyć do kancelarii przedszkola. Wniosek przyjęcia dotyczy tylko dzieci nowoprzyjmowanych.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

SZANOWNI RODZICE

Prosimy o zapoznanie sie z treścią Zarządzenia Nr 2/2023 Dyrektora Przedszkola ,dotyczącego wyżywienia dzieci.

Dziękuję.

ZAŁĄCZNIKI: